ƒоставчици на интернет услуги във ¬раца
¬раца On-Line
«аглавна страница –Э–∞—З–∞–ї–љ–∞ —Б—В—А–∞–љ–Є—Ж–∞
пњљпњљпњљпњљ  –Ш–≥—А–Єѕомощ  –Я–Њ–Љ–Њ—Й алендар  –Ъ–∞–ї–µ–љ–і–∞—А
ƒобре дошъл/дошла, √ост. ћол€, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
*
¬раца On-Line  |  FUN  |   омпютри и »нтернет (ћодератори: bOkO^4OkO, cky2k)  |  “ема: ƒоставчици на интернет услуги във ¬раца
—траници: 1 2 3 4 5 ¬сички Ќадолу
“ема: ƒоставчици на интернет услуги във ¬раца  (ѕрочетена 28864 пъти) »зпечатай
tehna
Position: новак
*

арма: +0/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 44

Stats
« -: април 16, 2004, 10:37:14 »
–адвам се, че вече има такъв форум.
ѕредлагам ви да обсъдим качеството на услугите предлагани от ISP-тата във ¬раца.
ћожете да ги оцените по десетобалната система (от 1 до 10) и накратко да напишете какво харесвате и какво не във ваши€ доставчик.

јз използвам услугите на Ѕай ћихал (m-real.net)

ќценка: 7
¬ началото на годината услуга беше доста добра: посто€нна скорост без прекъсвани€ и т.н., но от 1 месец имам проблеми израз€ващи се в пропадане на връзката за 1, 2 или повече часа. ¬се пак причината може и да е при мен (за да не обид€ н€кой).
 IP: [ јктивен ]
»ван
Group: √ост
« ќтговор #1 -: април 17, 2004, 11:00:19 »
јз също ползвам m-real.net
 ато ц€ло съм много доволен :D
е разбира се че има и сривове но те са в рамките на нормалното....

не знам къде е "свободната зона" за филми и музика и как да  си свал€ филм за коратко време (примерно до 1 час?)
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #2 -: април 17, 2004, 11:20:33 »
ћисл€ че M-rel.net н€ма "—вободна зона", което се дължи на това, че те са ориентирани към по-сериозните потребители а и все пак изглежда се стара€т да спазват законите в –Ѕ. “ова не е гол€ма загуба защото до 1 година "безплатните" неща по free сървърите естествено ще изчезнат и ще останат p2p (виж http://clubs.bol.bg/index.php?t=tree&th=19)  програмите, но тогава закона ще преследва самите потребители, които ще слагат "безплатни" неща за теглене на компютрите си. "—вободната зона" е една фантази€, ко€то н€ма да продължи дълго мисл€ (просто си размишл€вам  :lol: ).
observer

Position: ентусиаст
**

арма: +9/-2
Ќеактивен Ќеактивен

ѕол: ћъж
ѕубликации: 271

Stats
« ќтговор #3 -: април 19, 2004, 10:59:10 »
Ќ€кой има ли впечатлени€ от –имекс (Canadian Technologies)?
 ак са като качество на услугата?
ѕоследна редакци€: юли 24, 2007, 07:50:06 от admin
-------------------------------
 огато на готин човек му е кофти - това е блус.  огато на кофти човек му е гот - това е чалга!
Anonymous
« ќтговор #4 -: април 20, 2004, 12:24:04 »
»нтернета на Jar compiutars е наи добар за сега с добра вразка 13к,и е евтин.ќ“ сарвара се свал€ с 1мб/сек.
benito

*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 22

Stats
« ќтговор #5 -: април 20, 2004, 02:39:14 »
’ора това е кабелна телевизи€, неможете от не€ да искате добър »Ќ“≈–Ќ≈“.
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #6 -: април 22, 2004, 10:29:25 »
:mad:  акво е добър интернет според теб? ќт кой да го очаквам, от тези дето кичат тролейбусни стълбове и дървета с мрежови кабели, оплитат терасите на хората и н€ма къде да си сложиш прането... јко аз б€х шеф на тролейбусите щеше да има една резачка, но не съм (обаче може и да стана). ¬иждал съм техниката на на "кабелната телевизи€" много доставчици могат да и завид€т, освен това н€кой друг имали добър 24 h съпорт, има даже хостинг компании (да не цитирам имена), които затвар€т в 18:00 часа.
benito

*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #7 -: април 26, 2004, 02:52:20 »
¬ижте сега кабелната телевизи€ не може да ви предложи качество. ѕредполагам, че теглите с около 8к връзка докато при кабелни€ »нтернет нещата сто€т по различен начин. ѕримерно аз свал€м филм за максимум 10мин.
ўо се отнас€ за кабелите това на мен въобще не ми пречи.  акто също има 24часов съпорт ако нев€рвате. ќт света връзката ми е 50к, към Ѕългари€ 100к, а от безплатни€ пиринг 1000к. ¬ъв ¬раца все още н€ма кой да предложи добър »нтернет, но и това ще стане. ћодема е скъп за сметка на мрежовата карта ко€то струва 10лв.
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #8 -: април 26, 2004, 10:29:41 »
ѕредполагам, че говориш за доставчик във ¬арна. Ѕи ли казала цената за месец такова удоволствие  :)  и кой е доставчика. јз плащам 28 лева за 8 KB/s (64Kbit) почти посто€нна скорост. ¬се пак качеството и скоростта на услугата не се определ€т от това дали ползваш кабелен модем или lan а от машините на доставчика, обвързаност и т.н. «а мен определено е по важна международната обвързаност, н€мам интерес към BG Peering, филми и т.н.
lilian
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 4

Stats
« ќтговор #9 -: април 26, 2004, 10:31:39 »
ѕонеже аз ползвам интернета на римекс,мога да кажа че не е толкова зле.≈,има сривове,ама къде ги н€ма.ћоето мнение е че става...
benito

*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #10 -: април 27, 2004, 10:10:42 »
ƒа, доставчикът е във ¬арна, управител€ е врачанин и от там интерес към пазара на нет във ¬раца :) ƒоставчикът, за които говор€ е ј–»я Ќ≈“ www.aria-bg.net ÷ените ги има в сайта, като скоростта е около 40-50 к към световни€ нет + това получаваш цели€ пиър безплатно на 100 к и достъп до 1 терабайт фрии с 1000 к. ќтделно има 15 CS-а, безплатни IRC-та, 24 часа съпорт... —ега се гради оптичен пренос и услугата ще се подобр€ва допълнително. ƒокато тук ћ—ат непредлагат нищо по-различно от врачанската кабеларка например. » за това твърд€, че има варианти в които кабелната не е най-добри€ избор.
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #11 -: април 27, 2004, 12:10:30 »
ƒа варианти има, всичко зависи от гледната точка. ѕо принцип сравн€ването на услуги с лимитиран трафик и такива с неограничен не е коректно, защото при лимитиран трафик доставчика може да ти предложи скорост до върха на техническите си възможности. Ќапример аз за 28 лева имам възможност да получа (на теори€) около 20 GB трафик за 30 дни към цели€ св€т, ако го използвам 2 часа на ден (аз го използвам доста повече) ще получа 1,7 GB за месец. “и получаваш 200 MB за 16 лева или 600 MB за 26 лева. “оест на мен 1 GB ми струва от 1,40 до 16,50 лева, а на теб от 35,00 до 80,00 лева. както виждаш всичко зависи от гледната точка, а мнението ми за free местата го изразих н€колко поста нагоре.  :)
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #12 -: април 28, 2004, 10:31:25 »
÷итат на: " онтрольорчо"
ћисл€ че M-rel.net н€ма "—вободна зона", което се дължи на това, че те са ориентирани към по-сериозните потребители а и все пак изглежда се стара€т да спазват законите в –Ѕ.

„уд€ се, на тази зем€ ли живе€   :sad:  . ¬ръщам думите си назад, май леееко  :oops: съм сбъркал.
observer

**

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #13 -: май 12, 2004, 07:55:04 »
мдааа
всеки доставчик гледа да пести трафик. «а това и са фрии зоните
 :agree:
 огато на готин човек му е кофти - това е блус.  огато на кофти човек му е гот - това е чалга!
Goro

*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 37

Stats
« ќтговор #14 -: май 12, 2004, 08:08:10 »
¬ последно време стана направо задължително съществуването на такава, конкуренци€. Ќо обикновено достъпът до т€х е доста по-бърз от този, който предлага по-горе упоменати€ доставчик до сво€та.
DOKO
« ќтговор #15 -: август 29, 2004, 09:34:51 »
Kakvo da kaja za neta vava Vraca. Polzval sym i na M-rialnet i na Rimex.Polojenieto e slednoto M-rial net predlaga skorost 4 kb/s pri cena 28 leva /ot tqh 12  za Tv signala/ neograni4en dostyp, bez limitiran transfer, vryzkata e mnogo ustoi4iva, ima dostyp da vsi4ki freee zoni v bg.
Rimex- skorost ot 2 do 12 kb/s , cena 15 lv, neograni4en dostyp, bez limit, nqmat dostyp do vsi4ki free bg zoni, 4esto vryzkata im e neustoi4iva za6toto kabalite im sa vyzdu6ni i se vliqqt ot atmosfernite usloviq, imat dobro ftp.
za mene e tova, akomi treba dobra ustoi4iva vryzka /no ne mnogo byrza/ 6e se vkly4e na mihailov, ako tovae bezzna4enie 6e izpolzvam nekoi drug
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #16 -: септември 07, 2004, 09:35:58 »
...до 1 година "безплатните" неща по free сървърите естествено ще изчезнат и ще останат p2p ...

≈, това вече се случи.
observer

**

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #17 -: септември 07, 2004, 10:56:57 »
 ъде?
tehna
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #18 -: септември 07, 2004, 11:20:00 »
„увам напоследък, че free-тата стават платени (т.е. ISP-то ти тр€бва да плаща веро€тно за вс€ко IP или на трафик). “ова според мен е началото на т€хното изчезване.
Anonymous
« ќтговор #19 -: ноември 25, 2005, 03:20:45 »
÷итат на: "Anonymous"
»нтернета на Jar compiutars е наи добар за сега с добра вразка 13к,и е евтин.ќ“ сарвара се свал€ с 1мб/сек.
Pirata
« ќтговор #20 -: декември 10, 2005, 08:22:13 »
Az naprimer polzvam uslugite na gospodata ot JAR-a i sam dosta dovolen. Imam momenti kogato ima srivove, no za 20 lv. na mesec skorostta e dosta dobra 50-60Kb 4uzd i do 160Kb balgarski, a kam FTP-to 1-1.2Mb/s. Kakvo da kaza, spored men e dosta po dobre ot tova koeto predlaga g-n Mihailov, sre6tu minimalnata taksa ot 28 lv. Ne 4e sa koi znae kakvo i net-lan ama za sega ne vizdam po-dobar izbor za sebe si  :)
seth
**

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 85

Stats

упи в игрите
cup cup cup 
More>>
« ќтговор #21 -: декември 11, 2005, 01:17:32 »
‘рий- тата са със затихващи функции. —ега  върнаха старото положение, но само временно. ѕо ц€л св€т се използват р2р системите за шерване на файлове, които са единствени€т законен начин за това. Ќикой н€ма да ни търпи в ≈— с тези огромни масиви незаконен контент в мрежата. “ака, че достъпът до тези сървъри и фрий- та ще бъде конкурентно предимство само още н€колко месеца. ¬сичко стойностно, което може да се намери в нета идва от торент тракърите в чужбина. “ук също хората започнаха да се цивилизоват и все по- р€дко ъплоудват нови неща във фрий - зоните, така че е най- добре да се ориентирате към високи скорости на даунлоуд и най- вече на ъплоуд, защото в никой тракър не търп€т пейзаните, които само взимат, но не дават. » с една скорост на ъплоуд под 70- 80 кб ще тр€бва да държите файловете по- дълго време на харда, за да не получите ЅјЌ :doubt:
 огато българите станат отговорни хора, Ѕългари€ ще пребъде!
 IP: [ јктивен ] WWW
seth
**

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 85

Stats

упи в игрите
cup cup cup 
More>>
« ќтговор #22 -: декември 11, 2005, 01:20:46 »
„увам напоследък, че free-тата стават платени (т.е. ISP-то ти тр€бва да плаща веро€тно за вс€ко IP или на трафик). “ова според мен е началото на т€хното изчезване.

“ака е много отдавна. ѕлаща се за трафик, освен ако доставчикът ти не поддържа също фрий зона и не прави бартер на трафик с другата фирма, както е с евронета  и хоумлана, Ѕългари€ ќн лайн и евронета и т.н..
 огато българите станат отговорни хора, Ѕългари€ ще пребъде!
cky2k

Group: Moderator

арма: +1/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 202

Stats
« ќтговор #23 -: декември 21, 2005, 08:12:35 »
ћисл€ че M-rel.net н€ма "—вободна зона", което се дължи на това, че те са ориентирани към по-сериозните потребители а и все пак изглежда се стара€т да спазват законите в –Ѕ. “ова не е гол€ма загуба защото до 1 година "безплатните" неща по free сървърите естествено ще изчезнат и ще останат p2p (виж http://clubs.bol.bg/index.php?t=tree&th=19)  програмите, но тогава закона ще преследва самите потребители, които ще слагат "безплатни" неща за теглене на компютрите си. "—вободната зона" е една фантази€, ко€то н€ма да продължи дълго мисл€ (просто си размишл€вам  :lol: ).

movies.xtreme.sf/movies
(<a href=http://theSMSzone.com) The SMS Zone: FREE MASKED and ANONYMOUS SMS" width="478" height="72" border="0">
spindoc

*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 11

Stats
« ќтговор #24 -: февруари 13, 2006, 10:49:25 »
–имекс определено са най-добри. «а такса втора/т.е.20лв/ получаваш 120к външен интернет и до 4мб от вътрешен сървър и хъб на DC++

ќценка: 8
/заради н€кои, не много чести прекъсвани€/
How will you shoot the Devil in the back? What if you miss?
cky2k

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #25 -: февруари 13, 2006, 10:57:21 »
хъ,а ф римекса свал€те ли с локална скорост,през фла6 гето от аренабг?
(<a href=http://theSMSzone.com) The SMS Zone: FREE MASKED and ANONYMOUS SMS" width="478" height="72" border="0">
Anonymous
« ќтговор #26 -: февруари 13, 2006, 11:06:59 »
÷итат на: "spindoc"
–имекс определено са най-добри. «а такса втора/т.е.20лв/ получаваш 120к външен интернет и до 4мб от вътрешен сървър и хъб на DC++

Yeppp, определено RIMEX!
ќценка: 10

Ex-User на m-real i jar, при това разочарован (естествено)
cky2k

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #27 -: февруари 13, 2006, 11:30:41 »
2 гласа срещу полвин враца.....сами направете извода
≈ва

Group: јдминистратор

арма: +41/-10
Ќеактивен Ќеактивен

ѕол: ∆ена
ѕубликации: 3581

Stats

упи в игрите
cup 
« ќтговор #28 -: февруари 14, 2006, 08:04:49 »
¬същност и аз съм на –имекс и определено съм много доволна!
Ѕрой ни вече три гласа! :lol:
If I knew you could hear me, I would say - Our fingerprints don't fade from the lives we touch.
Anonymous
« ќтговор #29 -: февруари 14, 2006, 07:09:48 »
÷итат на: "Anonymous"
÷итат на: "spindoc"

Yeppp, определено RIMEX!
ќценка: 10

Ex-User на m-real i jar, при това разочарован (естествено)
÷итат
при лан-мрежите има н€кои предимства,но при т€х пилците се бро€т напролет като минат гръмотевиците. оито е смен€л мрежови платки,дори и дъно ще разказва.
Fuzzy
Position: презимувал заек

арма: +2/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 567

Stats
« ќтговор #30 -: февруари 14, 2006, 07:10:28 »
јз пак съм на нетлан.» сме€ да твърд€ че все още държат най бързата връзка на най изгодна цена,но самото обслужване е много зле особенно двамцата които работ€т на гишета в жар-компютърс.
„ужденец
« ќтговор #31 -: февруари 22, 2006, 09:41:55 »
јми даите некви координати на ти€ ISPta, че не съм от ¬раца.
Ѕобо
« ќтговор #32 -: февруари 22, 2006, 09:59:20 »
http://www.netlan-bg.com/
≈ва

Ќеактивен Ќеактивен

Stats

упи в игрите
cup 
« ќтговор #33 -: февруари 22, 2006, 10:16:35 »
http://www.rimex-ltd.com
If I knew you could hear me, I would say - Our fingerprints don't fade from the lives we touch.
Ѕобо
« ќтговор #34 -: февруари 22, 2006, 10:19:39 »
http://tv.vratsa.bg/m-real/?stl=201

≈то и ћ-Real Net
desinca

арма: +53/-21
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 2984

Stats
« ќтговор #35 -: февруари 22, 2006, 10:26:53 »
÷итат на: "Ѕобо"

и

http://www.m-real.net/
Forester
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 7

Stats
« ќтговор #36 -: февруари 25, 2006, 08:05:40 »
јко сравните скоростите, об€вени на сайтовете, се вижда, че в момента RIMEX са номер 1 във ¬раца  :wink:
Ѕобо
« ќтговор #37 -: февруари 25, 2006, 09:25:08 »
÷итат на: "Forester"
јко сравните скоростите, об€вени на сайтовете, се вижда, че в момента RIMEX са номер 1 във ¬раца  :wink:

Ќе в€рвай на всичко което виждаш, имам база за сравнение на –имекс и един друг доставчик и съм на различно мнение от твоето :wink:
Forester
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #38 -: февруари 25, 2006, 11:41:31 »
јми обоснови се, защото аз поне получавам 100 % от об€веното като информаци€  :?
Ѕобо
« ќтговор #39 -: февруари 25, 2006, 11:54:48 »
јми имам един при€тел, който е към –имекс, б€х му на гости и реших да вид€ как е нета му, да кажем чи хич не ми хареса, аз за същите 20 лв. получавам доста по-добра скорост, и другото –имекс искат да си на тарифа 30 лв. за да ти дадат реално IP :wink:

п.с. - —ори за грешката с поста, но върша н€колко работи на веднъж и бързам, за това обърках.
Forester
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #40 -: февруари 26, 2006, 12:24:35 »
јко говорим за моментно състо€ние на нета - да, но такива състо€ни€ има при всеки доставчик (лични наблюдени€ от нета на работа и от друг нет при при€тели). ј ако наистина за същата цена 20 лв., получаваш повече, значи сайтът на доставчика ти не е ъпдейтван с новите му скорости, за които н€ма как да разбера (поне на работа не съм постигал по-високи скорости). Ќужно е и да уточним за скорост на един и същ вид нет ли говорим - не на трафик и не към бг пиъринг, а международен, реален нет.
–еалните IP-та са отделна екстра, ко€то струва пари и съответно съвсем отделна тема от скоростите :)
Ѕобо
« ќтговор #41 -: февруари 26, 2006, 12:34:14 »
Ќе говор€ за моментно състо€ние при него е така от край време, международни€т му е със скорост 25-40 , при мен той е 60-90 . Ќе казвам че и мо€ нет е перфектен, има посто€нни сривове и какви ли не проблеми, но не съд€ за скоростта по това какво е написал доставчикът. ƒори и мо€ доставчик малко е преувиличил скоростите които са написани. Ќезнам каква е тво€та скорост и не мога да прав€ сравнение, просто казах че не тр€бва да се в€рва на всичко написано  :wink:
Anonymous
« ќтговор #42 -: февруари 28, 2006, 07:12:36 »
÷итат на: "Ѕобо"
Ќе говор€ за моментно състо€ние при него е така от край време, международни€т му е със скорост 25-40 , при мен той е 60-90 . Ќе казвам че и мо€ нет е перфектен, има посто€нни сривове и какви ли не проблеми, но не съд€ за скоростта по това какво е написал доставчикът. ƒори и мо€ доставчик малко е преувиличил скоростите които са написани. Ќезнам каква е тво€та скорост и не мога да прав€ сравнение, просто казах че не тр€бва да се в€рва на всичко написано  :wink:

Ќе е нужно да се в€рва на всичко написано... след като това е ‘ј “. » пов€рвай ми, скоро и ти ще го проумееш... веднага, щом станеш абонат на Rimex Ltd. ј защо ли си мисл€, че това н€ма да е далеч?! :)
Ѕобо
« ќтговор #43 -: февруари 28, 2006, 07:46:33 »
 ой ми е доставчик, ј« си решавам!
ј ти имаш правото да си мислиш каквото искаш.
’айде със зраве :wink:
ikov_vr
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 5

Stats
« ќтговор #44 -: март 23, 2006, 03:08:39 »
јз лично съм на BTC ADSL 512.≈дно не му харесвам много е бавен най-много 70к но какво да се прави като никой друг н€ма в мо€ район.:(
Fuzzy

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #45 -: март 23, 2006, 10:21:38 »
 олко плащаш за тази връзка?
i.iliev
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 15

Stats
« ќтговор #46 -: март 25, 2006, 08:33:30 »
÷итат на: "ikov_vr"
јз лично съм на BTC ADSL 512.≈дно не му харесвам много е бавен най-много 70к но какво да се прави като никой друг н€ма в мо€ район.:(

¬ъв кой район живееш,ще се опитам да помогна.
r.h.
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #47 -: април 19, 2006, 05:50:55 »
Kakva e taksata sa vkliu4vane kym Netlan?
A tarifata 15 leva s dobra skorost li e kym net.
≈ва

Ќеактивен Ќеактивен

Stats

упи в игрите
cup 
« ќтговор #48 -: април 19, 2006, 05:56:16 »
¬ момента Ќетлан имат промоци€- безплатно включване. јз съм на 20 лв и съм доволна, за 15 предполагам пак е добре
r.h.
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #49 -: април 19, 2006, 06:17:13 »
Ќамерих в сайта им следната информаци€:

FTP *( интернет ~ 72kbps local ~5120 kbps)  14 лв
Home1*(интернет ~ 352 kbps local ~1536 kbps) 15 лв
Home2 *(интернет ~ 1024 кbps local ~10240 kbps) 20 лв

ƒоколкото разбирам за 14 лв получаваш слаб нет и бързо фтп
за 15 лв бърз нет и слабо фтп
а, за 20 лева бърз нет и бързо фтп.
ѕрав ли съм?

» още нещо да питам. ўом имат промоци€ за безплатно включване, дали искат предплащане на н€колко месеца или плащаш само за следващи€
≈ва

Ќеактивен Ќеактивен

Stats

упи в игрите
cup 
« ќтговор #50 -: април 19, 2006, 06:21:34 »
ѕлатихме само за един месец и сключихме договор за 1 година
r.h.
*

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #51 -: април 20, 2006, 02:29:01 »
÷итат на: "≈ва"
ѕлатихме само за един месец и сключихме договор за 1 година

јми ако се откажеш предсрочно дали дължиш н€какво обезщетение на фирмата.
≈ва

Ќеактивен Ќеактивен

Stats

упи в игрите
cup 
« ќтговор #52 -: април 20, 2006, 03:06:05 »
¬ догвора пише, че двете страни могат да прекрат€т договора по взаимно съгласие при 10 дневно предизвестие.
Ќетлан също може да прекрти договора, ако има груби нарушени€ от страна на абоната.
ѕри н€каква пром€на и несъгласие от страна на абоната може да  се прекрати едностранно договора.
“ова изчетох аз.
јко те интересува нещо повече звънни им  и питай!
bOkO^4OkO

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 77

Stats
« ќтговор #53 -: април 20, 2006, 07:15:23 »
÷итат на: "≈ва"
¬ момента Ќетлан имат промоци€- безплатно включване. јз съм на 20 лв и съм доволна, за 15 предполагам пак е добре

јз съм на 15 и не е нещо особенно.. тфа е с цел да накарат ти€ дето са на 15 да станат на по 20лв. :(
Ѕако

Group: √лобален модератор

арма: +26/-13
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 912

нема лабаво

Stats
« ќтговор #54 -: април 20, 2006, 08:20:07 »
ѕазарна икономика ,баце :lol:
Once upon a time, in a galaxy far, far away...
Fuzzy

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #55 -: април 20, 2006, 08:49:39 »
ƒано нетлан дигнат малко връзката на 20 лева, че вече другите интернет доставчици го догонват.
go6o
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 42

Stats
« ќтговор #56 -: август 03, 2006, 08:16:25 »
аз съм доволен и от армагедон скоростите в цели€ град са изравнени оба4е за съжалиние за сравнение с софи€ например сме много зле
Nova
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 2

Stats
« ќтговор #57 -: €нуари 27, 2007, 09:32:48 »
ћного ще съм благодарна, ако н€кой ми даде иде€ как да пусна интернет в село ¬ласатица.
ƒо колкото знам единствената кабелна телевизи€ там е на ћихайлов, но според човека, отговар€щ за тази телевизи€ в района Ѕели »звор - ¬ласатица, в момента е немислимо да се пусне интернет.
јз не съм особено компетентна, но си мислех, че като има вече прокаран кабел, не би тр€бвало да е такъв огромен проблем пускането на интернет през него. явно не е така.  акто и да е. ¬се пак ще се радвам да чу€ н€ко€ иде€. Ѕлагодар€ предварително!
go6o
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 42

Stats
« ќтговор #58 -: €нуари 28, 2007, 02:43:31 »
BTk
Nova
*

Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 2

Stats
« ќтговор #59 -: €нуари 29, 2007, 03:36:38 »
ƒааа, ако човек е мноооого на зор - Ѕ“  е вариант. »нтересно ми е дали изобщо н€кой обикновен човек им ползва интернет услугите, освен ако не живее в трета глуха.
observer

**

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #60 -: септември 29, 2007, 07:58:06 »
“емата е ба€ старичка, ама дет викат златна. “а и аз да питам щото се триум€ между Ќетлан и Ѕ“ (друг избор н€мам).
√ледах цените на Ќетлан и се спирам на това: Home2 *(интернет ~ 2048 кbps local ~20480 kbps) - 24 лв
јко има н€кой потребител да сподели стига ли ги в действителност ти€ 256 KB/s. ѕрекъсва ли често, изобщо как е.
palacha
**

арма: +8/-11
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 149

Stats
« ќтговор #61 -: септември 29, 2007, 10:19:12 »
“емата е ба€ старичка, ама дет викат златна. “а и аз да питам щото се триум€ между Ќетлан и Ѕ“ (друг избор н€мам).
√ледах цените на Ќетлан и се спирам на това: Home2 *(интернет ~ 2048 кbps local ~20480 kbps) - 24 лв
јко има н€кой потребител да сподели стига ли ги в действителност ти€ 256 KB/s. ѕрекъсва ли често, изобщо как е.
„акай "ќрбител" и в тво€ град!

www.orbitel.bg
ѕоследна редакци€: септември 29, 2007, 10:27:22 от palacha
desinca

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #62 -: септември 30, 2007, 12:41:27 »

«а Ќетлан незнам, но недей на Ѕ“ . ќбвързват те с договор за година или 2 и н€ма махане. јко искаш да прекратиш договора, дължиш неустойки - всички месечни вноски до кра€ на договора   :shock:
CCCP
« ќтговор #63 -: октомври 01, 2007, 08:36:46 »

«а Ќетлан незнам, но недей на Ѕ“ . ќбвързват те с договор за година или 2 и н€ма махане. јко искаш да прекратиш договора, дължиш неустойки - всички месечни вноски до кра€ на договора   :shock:

“ова само ако си достатъчно глупав да се вържеш с договор!
palacha
**

арма: +8/-11
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 149

Stats
« ќтговор #64 -: октомври 01, 2007, 04:21:45 »
аба € най добре краднете нет
desinca

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #65 -: октомври 02, 2007, 09:12:56 »
Ќито един доставчик н€ма да ти достави интернет без договор, важно е какво пише в него.  :!: »ма едни много важни точки за прекрат€ване на този договор, при какви случаи се дължат неустойки и т.н. ћного е важно да четеш и ситни€ шрифт и да знаеш какво подписваш.  :!:
CCCP
« ќтговор #66 -: октомври 02, 2007, 09:33:27 »
Ќито един доставчик н€ма да ти достави интернет без договор, важно е какво пише в него.  :!: »ма едни много важни точки за прекрат€ване на този договор, при какви случаи се дължат неустойки и т.н. ћного е важно да четеш и ситни€ шрифт и да знаеш какво подписваш.  :!:

ћного €сно, че точно това имах предвид.
»ли€н »лиевЩ

Position: стара пушка

арма: +62/-41
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 1917

Ќј…-ƒќЅ–»я ћј…—“ќ– Ќј Ўѕј Ћќ¬ ј“ј

Stats
« ќтговор #67 -: октомври 02, 2007, 09:35:27 »
ј как се крадне нет :?: :?: :?:
CCCP
« ќтговор #68 -: октомври 03, 2007, 06:34:08 »
търсиш незащитен WiFi и се гмураш у него ;)
»ли€н »лиевЩ

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #69 -: октомври 03, 2007, 07:35:33 »
търсиш незащитен WiFi и се гмураш у него ;)
ƒемек блутутец требва може би.јко е така много е трудно да намериш незащитен.
CCCP
« ќтговор #70 -: октомври 03, 2007, 07:39:36 »
демек WiFi, не блутуутец щото разликата е огромна ;)
»ли€н »лиевЩ

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #71 -: октомври 03, 2007, 07:58:32 »
демек WiFi, не блутуутец щото разликата е огромна ;)
јха.ƒай малко по-подробно,че се заинтересувах.
CCCP
« ќтговор #72 -: октомври 03, 2007, 11:14:31 »
јми иде€та е wireless интернет какъвто има тука по кафенцата, (поне в —офи€ има, примерно на кръстовището на "√урко" и "Ћевски" има от PizzaHut) и така на този принцип има н€кои хора, които като си сложат рутер, който прави wireless интернет, не го защитават и можеш спокойно да се включиш в такава мрежа.
»ли€н »лиевЩ

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #73 -: октомври 03, 2007, 09:00:09 »
“о не зависи ли от разсто€нието.»ли трбва да си носиш лаптопа по кръстовищата или ако си комши€ със заведението.ƒай повечко инфо де.
CCCP
« ќтговор #74 -: октомври 04, 2007, 09:54:35 »
ами зависи от разсто€нието, да. ѕринципно не "стрел€т" на гол€мо разсто€ние. Ќо има шанс на близо да имаш мрежа от н€къд. Ѕ€х при едно при€телче във варна и тои там имаше 5 (пет) мрейо около себе си + неговата 6. “ака че ще тр€бва да търсиш по кръстовищата или да си купиш телефон който има ¬ЋјЌ за да не бичиш с лап-топ-а. ¬се пак сканирай мрежата около себе си, може и да има.
0 „ленове и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
« предишна тема следваща тема »
»зпечатай
—траници: 1 2 3 4 5 ¬сички Ќагоре  
¬раца On-Line  |  FUN  |   омпютри и »нтернет (ћодератори: bOkO^4OkO, cky2k)  |  “ема: ƒоставчици на интернет услуги във ¬раца « предишна тема следваща тема »
ќтиди на: