ѕоръчки на храна - онлайн
¬раца On-Line
«аглавна страница –Э–∞—З–∞–ї–љ–∞ —Б—В—А–∞–љ–Є—Ж–∞
пњљпњљпњљпњљ  –Ш–≥—А–Єѕомощ  –Я–Њ–Љ–Њ—Й алендар  –Ъ–∞–ї–µ–љ–і–∞—А
ƒобре дошъл/дошла, √ост. ћол€, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
*
¬раца On-Line  |  ¬раца  |  Ѕ€л и черен списък  |  “ема: ѕоръчки на храна - онлайн
—траници: 1 Ќадолу
“ема: ѕоръчки на храна - онлайн  (ѕрочетена 9132 пъти) »зпечатай
dusty

Position: луд за връзване

арма: +35/-47
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 3346

Stats
« -: октомври 30, 2007, 11:05:18 »
«нам, че има заведени€ във ¬раца, които изпълн€ват доставки на храна по домовете, чрез поръчка по телефона. ¬ъпросът ми е: »ма ли такива, които изпълн€ват поръчки онлайн. јз поне още не съм попадал на такива.
ћисл€, че това е пазарна ниша с доста потенциал и се чуд€ защо все още не е добре развита в наши€т град.
¬същност не тр€бва да обвин€ваме само собствениците, че не мисл€т в перспектива. ¬се пак тр€бва н€кой да им го предложи и ще се намер€т заинтересовани. ¬ече има н€колко национални сайта за онлайн поръчки на храна, но там все още не е включено заведение от ¬раца.

¬ъпроса е и към ¬раца ќнлайн. «ащо не разработите нещо подобно? «нам, че имате достатъчно потенциал за да го направите както тр€бва и с една професионална презентаци€, мисл€, че нещата ще тръгнат. «ащо врачанските бизнесмени да си дават парите на софийски сайтове, след като във ¬раца си имаме достатъчно добри интернет портали. 
 IP: [ јктивен ]
архиватора

регионален фактор
Group: √лобален модератор

арма: +141/-94
Ќеактивен Ќеактивен

ѕол: ћъж
ѕубликации: 3096

пуфхаф риж котьо

Stats
« ќтговор #1 -: октомври 30, 2007, 02:23:57 »
дъсти, подкреп€м те.
може да сме малък град, но и ние €дем и пием до ранни зори  :twisted:

аз знам за една пицарийка до ѕощата, които прав€т от големите пици, които си купуваме на парче. можеш да си € поръчаш за определен час и после да си € вземеш - струваше десетина кинта за пица, 10 или 12 парчета. не достав€т, уви.

телефонът им е 0877520040.
-------------------------------
http://blog.arhivatora.com/ >> —андъка с архивите на јрхиватора >>
¬–ј„јЌ— » ј–“»—“»„Ќќ-‘ќ“ќ√–ј‘— »-–ј«√ќЌ≈Ќќ- ќ“≈Ў » ЅЋќ√
 IP: [ јктивен ] WWW
≈мо

Group: √лобален модератор

арма: +4/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 237

Stats
« ќтговор #2 -: октомври 30, 2007, 06:06:00 »
ћисл€, че иде€та си € бива. Ќо причината това да не се прави в провинци€та е, че все ще се намер€т н€какви кретенчета, които ще поръчат храна на н€какъв несъществуващ или случаен адрес. ≈й така, за кеф... :oops: ћоже би ако бъде вкарана н€каква верификаци€ чрез мейл или пък предварително плащане чрез —ћ—  :mrgreen:

ѕоздрави
≈мо
 IP: [ јктивен ] WWW
dusty

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #3 -: октомври 30, 2007, 06:24:43 »
ћисл€, че иде€та си € бива. Ќо причината това да не се прави в провинци€та е, че все ще се намер€т н€какви кретенчета, които ще поръчат храна на н€какъв несъществуващ или случаен адрес. ≈й така, за кеф... :oops: ћоже би ако бъде вкарана н€каква верификаци€ чрез мейл или пък предварително плащане чрез —ћ—  :mrgreen:

ѕоздрави
≈мо

≈мо, хората са го измислили как да става. „овек се регистрира в дадени€ сайт и при първа поръчка му се обажда оператор на посочени€ от него телефон и му иска потвърждение за данните които е въвел в регистраци€та. ѕри следващи поръчки това не се прави, тъй като клиента вече е доказал сериозността си. “о какво значение има дали е столица или провинци€. ћизерии могат да направ€т навс€къде, затова са въведени определени правила.

ћисл€, че този бизнес има бъдеще във ¬раца. √радът не е малък за българските стандарти, а дори напротив. ўом в градове като √аброво и ѕерник има заведени€, които използват и този начин на търгови€ значи е нормално да се очаква, че и в град като ¬раца нещата биха потръгнали.

admin
Group: јдминистратор

арма: +0/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 8

Stats
« ќтговор #4 -: ноември 11, 2007, 12:38:26 »
«нам, че има заведени€ във ¬раца, които изпълн€ват доставки на храна по домовете, чрез поръчка по телефона. ¬ъпросът ми е: »ма ли такива, които изпълн€ват поръчки онлайн. јз поне още не съм попадал на такива.
ћисл€, че това е пазарна ниша с доста потенциал и се чуд€ защо все още не е добре развита в наши€т град.
¬същност не тр€бва да обвин€ваме само собствениците, че не мисл€т в перспектива. ¬се пак тр€бва н€кой да им го предложи и ще се намер€т заинтересовани. ¬ече има н€колко национални сайта за онлайн поръчки на храна, но там все още не е включено заведение от ¬раца.

¬ъпроса е и към ¬раца ќнлайн. «ащо не разработите нещо подобно? «нам, че имате достатъчно потенциал за да го направите както тр€бва и с една професионална презентаци€, мисл€, че нещата ще тръгнат. «ащо врачанските бизнесмени да си дават парите на софийски сайтове, след като във ¬раца си имаме достатъчно добри интернет портали. 
¬същност по поръчка на един ресторантите разработихме точно такава система. ќсвен онлайн щеше да е достъпна и на тъчскрийн на н€кои оживени места. ¬ последствие обаче на собственика му мина оптимизма и реши да € ползва за поръчки на друго.
dusty

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #5 -: ноември 12, 2007, 05:25:02 »
“ова за тъчскрийна е наистина е готино допълнени€ към системата. ∆алко, че не се е осъществило. ¬се пак мисл€, че има доста заведени€ за хранене във ¬раца и все ще се намери сериозен бизнесемен, който да се навие.
¬иолет
Position: новак
*

арма: +1/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 9

Stats
« ќтговор #6 -: €нуари 23, 2009, 02:15:41 »
Ѕих използвала такава услуга ако съществуваше, съответно ако ме удовлетвор€ва предлагането  и качеството. Ќе съм се възползвала от това в друг град, но начина ми на живот не го е налагал до момента.  Ќе съм оптимист, че ще се случи скоро.  :?

Ћеко отклонение от темата, но да попитам прави ли се изобщо доставка по домовете във ¬раца или само се поръчва по телефона без доставка, каквито са моите наблюдени€?
dusty

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #7 -: €нуари 23, 2009, 12:05:20 »
ѕрави се, разбира се. »мат си коли и ги разнас€т. Ќапример Happy burger (в тунелчето на ƒунав) и Ќаполи. ¬ темата за ѕицари€ Ќаполи има отзиви и за двете. ћисл€, че и ћилеви също имат доставка по домовете, но за т€х не съм сигурен.
ѕоследна редакци€: €нуари 23, 2009, 12:08:06 от dusty
geriangel
Position: новак
*

арма: +0/-0
Ќеактивен Ќеактивен

ѕубликации: 8

Stats
« ќтговор #8 -: ноември 10, 2009, 02:35:30 »
ј също и двата китайски ресторанта прав€т доставки по домовете, даже имат и ксерокопирани менюта с телефоните за поръчка, които можеш да си вземеш за в къщи и да си поръчваш от т€х.
dusty

Ќеактивен Ќеактивен

Stats
« ќтговор #9 -: €нуари 26, 2011, 02:28:38 »
≈то един ресторант с чудесен сайт и богато меню. http://kapriz-vratza.com/
јко б€ха се сетили, че могат да използват сайта не само като визитна картичка, а и като система за онлайн доставки на храна по домовете цена н€маше да имат.  ;)

“ези китайски ресторанти имат ли сайтове?
0 „ленове и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
« предишна тема следваща тема »
»зпечатай
—траници: 1 Ќагоре  
¬раца On-Line  |  ¬раца  |  Ѕ€л и черен списък  |  “ема: ѕоръчки на храна - онлайн « предишна тема следваща тема »
ќтиди на: